Gourmet&Stylıng 13.Sayı Çıktı !
Gourmet&Stylıng 13.Sayı Çıktı !

HER GÜZEL ŞEY ÇABUK BİTERMİŞ DERLER! BU YAZ HİÇ BİTMESİN!

Kıyafetlerimizdeki değişiklere yeme – içmedeki değişiklikleri de eklediğimizde işte şimdi yaz geldi demeye başladık. İncelen kıyafetlere renk cümbüşü değdi. Sağlıklı bakliyat ve kış sebzeli yemeklerin yerini taze sebzeler ve meyveler aldı. Ağır yemekler yerini hafif ama serinletici yemeklere, içeceklere ve tatlılara bıraktı.

Yaşanılan değişim ruh halimizi de etkiledi tabii ki. Kışın soğuk sebebiyle çokça evde oturan belki de sıkılan gençler artık kendini açık havada, bahçeli mekânlarda göstermeye başladı. Kışın sosyal medya üzerinden yapılan muhabbetler artık açık havada güzel bir mekânda yapılmaya başlandı. Belki de ruh halimizi en çok etkileyen bu birinci dereceden yüz yüze yapılan iletişimler oldu. 

Kısacası yaz geldi, kısa süreliğine duran hayat tekrardan harekete geçti!

Güzel sohbetlerin yapılacağı mekânları seçmek, sohbet eşliğinde de güzel lezzetler tadabileceğiniz mekânları keşfetmek; evlerde misafirlerinizi ağırlamak için özel sofralar kurmak, balkonda belki ağır bir tatlı yerine ferahlatıcı ev yapımı bir dondurma sunmak; ramazan sahur ve iftar sofralarına bir seçenek daha ekleyebilmek, önemli şeflerden geçmiş ve günümüz Ramazan değerlendirmelerini öğrenmek ve hayata dair daha birçok şey için Gourmet&Styling Yaz Sayısı sizleri bekliyor!

Telif Hakkı 2018 © Eyüp Kemal Sevinç Gastronomi Hiz. ve Dış Tic. Ltd. Her hakkı korunmaktadır.